Grįžti į sąrašą
rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.7 iš 5 (239 įvertinimai)

„SPA SHANTI ajurvedos centras: Vieta, kurioje būsite sutikti kaip Karaliai, o valanda praleista čia – prilygs geroms atostogoms“

Kūno, proto ir sielos harmonija

SPA SHANTI  - tai vienintelis ajurvedos centras Lietuvoje ir savo puošnumu, giliomis tradicijomis ir pritaikymu vakariečių kultūrai yra vienas ryškiausių Europoje, jame nepasikuklino apsilankyti ne vienas garbus svečias, užsienio diplomatai ir  lankytojai iš įvairiausių pasaulio kampelių.  Vilniaus senamsiečio širdyje,  netoli „Aušros vartų“ ir „Barbakano“ pilies sienų įsikūręs SPA centrastaip pat garsėja išskirtiniu karališku interjeru, kuris buvo būdingas tik Senovės Indijos karalių aukščiausiam luomui – maharadžams, čia atrasite ne tik jaukumą, bet ir pajusite ištaigingiausią prabangą, kuria senovėje mėgavosi tik karaliai, o dabar gali mėgauti visi. Dar vienas ajurvedos centras „SPA SHANTI“ centras įsikūręs Kauno senamiesčio širdyje, šalia soboro, tiems – kas lankysis Senaja Lietuvos sostine vadinamu miestu.

Žodis Shanti iš sankskrito kalbos verčiant reiškia ramybę, todėl šis SPA centras save labiau vadina visų kūno, proto ir sielos ramybės namais, o namų durys - čia atviros visiems. Čia susipina gilios Ajurvedos tradicijos ( aut. pastaba ajurveda – tai natūralio medicinos atšaka, ayus – gyvenimas, veda - žinios), kurios skaičiuoja jau 5000 metų ir kildinamos iš Senovės Indijos.

Čia galite praleisti pusvalandį ar net kelias valandos masaže ar net visame SPA rituale, o praleistos akimirkos ir poilsis priligs savijautai kaip po savaitės  gerų atostogų. Skubantys čia ras greitai jėgas atstatančius, stresą, įtampą pašalinančius masažus, kaip tradicinis indiškas nugaros masažas, galvos masažas „Shanti Champi“, valandos masažas „Vata/Pita/Kapha“ pagal žmogaus prigimtį ar vienas populiariausių šio SPA centro masažų karalių „Shanti Kerala“, kuriame susipina masažo ir jogos technikos. Besilaukiančios mamos čia taip pat  galės pasimėgauti viso kūno, veido ar pečių juostos masažu.

Svajojantys čia praleisti kelias valandas ir atgauti jėgas, proto ramybę ir minčių švarą galės pasinerti į Pančakarmos procedūrą – tai penkių veiksmų atstatanti programa visam kūnui, protui ir sielai su aliejaus pilimu į „trečią akį“ Širodarapatirti Abhyangos dviejų ar keturių rankų masažą, išbandyti netradicinę garinę ajurvedinę pirtį bei atsipalaiduoti gydomosiomis savybėmis garsėjančioje raudonojo vario vonioje.

Ieškantys romantikos, čia kviečiami patirti neapsakomo jaukumo  SPA ritualus, kur susilieja užsupuojantys masažo judesiai, žvakių šviesa, maloni muzika,  rytų kvapai ir nepakartojmos akimirkos tik dviese.

SPA SHANTI DOVANA -15 % nuolaida SPA paslaugoms ir dovanų kuponams pirmojo apsilankymo metu!

Vieta žemėlapyje

Komentarai

Atsiliepimai

SPA

SPA:

Saulėja, SPA centras

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.6 iš 5 (149 įvertinimai)
SPA:

Herbarius

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 5 iš 5 (21 įvertinimai)
SPA:

Kūdikių spa

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 5 iš 5 (44 įvertinimai)
SPA:

Spa pasaulis

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.9 iš 5 (16 įvertinimai)
SPA:

Ispado akademija

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.8 iš 5 (50 įvertinimai)