Grįžti į sąrašą

Praeityje garsus dviratininkas Vaclovas Gumuliauskis po 15 metų grįžo į sportą. Pasaulio dviračių sporto vicečempionas, daugkartinis Lietuvos pirmenybių nugalėtojas pergalių siekia pabalnojęs žirgą.

V.Gumuliauskį joti sugundė ir į žirgų sporto gyvenimą įtraukė bendravardis sūnus Vaclovas, lankęs žirgyną. Stebėdamas vaiko treniruotes, tėvas pats panoro tapti raiteliu. Pastaraisiais metais V.Gumuliauskis, įsigijęs žirgų, ne tik aktyviai dalyvauja konkūro varžybose, bet ir pats populiarina žirgų sportą, plečia raitelių ratą. Tėvas ir sūnus Gumuliauskai pradėjo skaičiuoti pergales.

Vaclovas jaunesnysis Lietuvos jaunių konkūrų čempionate užėmė aukštą devintąją vietą. V.Gumuliauskis 2007 metais tapo šalies čempionu tarp mėgėjų, 2011-aisiais su žirgu Porteris Černiachovske užėmė antrąją vietą Rusijos prezidento taurės konkūrų CSIAm rungtyje. Be sportinės veiklos, V.Gumuliauskis daug laiko skiria auginamiems veisliniams žirgams, kuriuos gali įsigyti jų pageidaujantys žmonės.