Grįžti į sąrašą

Knygyne yra penkios salės, kurių bendras plotas 160 kvadratinių metrų. Kiekviena iš penkių salių turi savo paskirtį.

Pagrindinė pirmosios salės funkcija yra naujienų pristatymas. Ant stalelio laikomos ką tik gautos knygos, kurios vėliau atsiduria mokslo naujienų lentynoje. Praktiškai bet kuri nauja knyga šioje salėje išbūna apie mėnesį, todėl rečiau apsilankantys gali nebijoti, kad nauja knyga prasprūs nepastebėta. Taip pat šioje salėje yra rinktinės grožinės literatūros, lituanistikos, kelionių bei laisvalaikio literatūros lentynos.

Antroji salė skirta istorijai, filosofijai, religijai ir menui, trečioji - kompiuterijai, verslui ir ekonomikai, politikai, teisei, sociologijai, psichologijai, medicinai, gamtos bei tiksliesiems mokslams, inžinerijai. Turime daug knygų studentams.

Pirmoji mūsų gotikinio rūsio salė skirta lituanistikai. Apsilankę pamatysite, kad mums šis terminas nepaprastai platus - tai ne tik lietuvių kalbos studijos, bet ir lietuvių literatūra, etnografija, žymių tautiečių memuarai bei biografijos, užsienio leidiniai apie Lietuvą.

Antroji rūsio salė skirta kalbų mokymuisi ir filologijai. Labai tikimės, kad toks suskirstymas padės Jums lengviau rasti tai, kas reikalinga.

Knygyne veikia Vakarų literatūros užsakymų stalas. Patyrusi darbuotoja padės Jums surasti reikalingus bet kurios anglų, amerikiečių ar vokiečių leidyklos leidinius, kuriuos, panorėję, galėsite užsisakyti.

Jei gyvenate ne Vilniuje ar tiesiog negalite atvykti, siūlome galimybę užsisakyti knygas elektroniniu paštu ar telefonu arba pirkti mūsų e-knygyne www.humanitas.lt. Užsakytus leidinius Jums pristatys kurjerių tarnyba.

Mūsų tikslas - greitai ir nebrangiai aprūpinti žmones knygomis, kurios padėtų tobulėti, spręsti kasdienes ir ateities problemas, skleistų geros patirties, tautinės vienybės ir istorinės tradicijos jausmus.

Šių tikslų mes siekiame glaudžiai bendradarbiaudami su Lietuvos bei užsienio leidyklomis, stebėdami ir gilindamiesi į knygų pasaulio aktualijas, bendraudami su pirkėjais, įsigilindami į jų poreikius ir pageidavimus bei nuolat plėsdami savo profesinę patirtį.

Vieta žemėlapyje

Apsipirkimas