Grįžti į sąrašą

Poilsio ir pramogų centras

,,Belmontas”

Prancūziškasis (Belmonto) malūnas, pastatytas 1838 m., nustojo veikęs tik XXa. viduryje. Nuo to laiko jis stovėjo nenaudojamas ir palengva nyko...

2001 m. pradėti šio unikalaus komplekso atkūrimo darbai.

Atgaivinimo idėja buvo pagrįsta didžiule pagarba išlikusiems mūsų istorijos reliktams ir nuostabiam Vilniaus miesto apylinkių kraštovaizdžiui.

Visi autentiškieji pastatai ir jų dalys buvo kruopščiai konservuoti ir restauruoti, atkurtos prarastosios dalys ir elementai, maksimaliai pritaikant dabartinę paskirtį prie senojo malūno pastatų planinės bei erdvinės struktūrų.

Vėlesnieji šioje teritorijoje pastatyti pastatai buvo rekonstruoti, suteikiant jų išorės architektūrai ir interjerams etnografinį ir regioninį charakterį. O naujieji pastatai harmoningai suderinti su bendra XIX a. pastatų komplekso visuma.

Sutvarkyta aplinka, restauruoti pastatai ir salių interjerai, prisodrinti etnografiniais ir antikvariniais eksponatais bei baldais, parodo XIX a. pradžios Lietuvos žmonių gyvensenos tam tikrus bruožus, jų pomėgius ir skonius. Todėl lankantis šioje vietoje galima ne tik pailsėti, pasimėgauti maistu ar pramogomis, bet ir susipažinti su įvairiomis kolekcijomis – nuo medžioklės trofėjų iki antikvarinių taikomosios dailės autorinių meno kūrinių.

Šiuo metu „Belmonto“ pramogų ir poilsio centre yra 10  įvairios paskirties ir dydžio aukščiausio lygio pokylių salių, kurios gali priimti nuo 20 iki 1000 svečių.

Vasaros metu duris atveria lauko restoranas ,,Amfiteatras”, kuris įsikūręs ant Vilnelės upės kranto. Šio restorano šefas pasiūlys išskirtinių patiekalų Jums ir Jūsų svečiams. Lauko restorane galime priimti iki 250 svečių.

Taip pat vilniečių bei sostinės svečių pamėgta lauko kavinė ,,Belmonto kriokliai” su nepakartojamu vaizdu į šniokščiantį krioklį bei Joanos Carinovos smuklė, kurioje galėsite pasivaišinti lietuvių patiekalais.

Sraunioji Vilnia, padovanojusi savo vardą Lietuvos sostinei, įveikdama ledynmečių suformuotas kliūtis, šiose apylinkėse daro didžiausias kilpas: upės slėnis čia plačiausias ir vaizdingiausias. Nepakartojamo grožio kraštovaizdį formuoja plačios Vilnios terasos, žaismingi kalvų, atragių ir raguvų deriniai bei miškais apaugusios kalvos.

Kviečiame Jus atvykti į šį nuostabų Vilniaus miesto kampelį, kur Jūs ir Jūsų svečiai bus visada nuoširdžiai priimti.

Linkime malonaus poilsio.

Vieta žemėlapyje

Komentarai

Restoranai

Restoranai:

Forto dvaras

rating-star rating-star rating-star rating-star 3.8 iš 5 (140 įvertinimai)
Restoranai:

Sushi Express

rating-star rating-star rating-star rating-star 3.5 iš 5 (341 įvertinimai)
Restoranai:

Džiugas House Upės g.

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.8 iš 5 (32 įvertinimai)