Grįžti į sąrašą

Daugiau nei 25 metus pagrindinė mūsų įmonės veikla yra meninių papuošalų iš natūralaus Baltijos gintaro gamyba. Iš šio unikalaus organinės kilmės  mineralo, susiformavusio prieš 50 mln. metų ir randamo prie Baltijos jūros, mes gaminame  aukštos kokybės gaminius ir papuošalus, verslo dovanas, atliekame individualius užsakymus.

1997 metais buvo įkurtas „Gintaro Figūrų Muziejus“ ir įregistruotas Lietuvos Kultūros Ministerijoje, kaip UAB „AMBER“ padalinys.  Visi ten esantys kūriniai yra sukurti įmonėje dirbančių meistrų rankomis.

Muziejaus eksponatai buvo pristatyti tarptautinėse juvelyrikos parodose užsienyje ir pasaulinėse parodose „EXPO“.

Nuo 2005 metų muziejus dalyvauja Vilniaus Dailiųjų Amatų etnografinių verslų ir mugių programoje.

Prieš keletą metų pagal projektą „Gintaro kambarys“ buvo sėkmingai atnaujintas muziejaus interjeras, rekonstrukcijai buvo panaudota daugiau nei 500 kg gintaro. Muziejus tapo unikaliu ir vieninteliu tokio pobūdžio muziejumi Lietuvoje, gausiai lankomu turistų iš viso pasaulio.

Pastaruoju metu UAB „AMBER“ specializuojasi Baltijos gintaro pritaikymų inovaciniuose projektuose – Vilniuje, Latviu g. 7, jau įgyvendintas ir nuo 2010 metų veikia vienas iš tokių projektų  –  Gintaro  ir mineralų SPA „Amber Relax Luxus“. Čia galima pamatyti ir patirti gintaro ir kitų mineralų sveikatingumo poveikį sąveikoje su infraraudonaisiais spinduliais. GintaroSPA įrangos išpardavimas.

Kitas  naujas  projektas  – gintarinių muzikinių instrumentų gamyba. Muzikinis kvartetas „Amber Quartet“ buvо pristatytas visuomenei koncerte Vilniuje Valdovų rūmuose šių metų gegužės 27 diena. 2015 m. rugsėjo mėn. mes dalyvavome tarptautinėje mizikinėje parodoje „Cremona Mondomusica“ (Italija): https://www.youtube.com/watch?v=QCprn_r9I50

Vieta žemėlapyje

Apsipirkimas