Grįžti į sąrašą

King & Mouse: Vilniaus širdyje pulsuojantis viskio gurmanų prieglobstis

Pasislėpęs žavingoje Vilniaus senamiesčio gatvelėje, tarp istorinių Umiastovskių rūmų sienų, King & Mouse vilioja pasinerti į rafinuotą viskio pasaulį. Nuo pat pirmo žingsnio jus apgaubia jauki atmosfera: minkšti odiniai krėslai, tamsaus medžio interjeras ir akį traukiančios lentynos, lūžtančios nuo kruopščiai atrinktų butelių. Šimtmečius menančios rūmų sienos tarsi saugo sodrių aromatų ir draugiškų pokalbių prie taurės gero gėrimo paslaptis.

Rafinuota kolekcija ir ekspertų patarimai

King & Mouse ne tik puoselėja išskirtinę viskio kolekciją, bet ir didžiuojasi plačiu, išskirtiniu gėrimų meniu. Čia atrasite viską: nuo klasikinių škotiškų single malt, ilgai brandintų ąžuolo statinėse, iki retų japoniškų viskių ir stebinančių eksperimentinių gėrimų iš besikuriančių Europos distilerijų. Įvairūs skonių profiliai, gamybos metodai ir brandinimo filosofijos – tarsi kelionė laike ir erdvėje, atsiskleidžianti kiekviename gurkšnyje. Nesvarbu, ar esate patyręs viskio žinovas, ar tik pradedate savo kelionę šiame pasaulyje, baro žinovai mielai padės jums naršyti po turtingą skonių jūrą ir pasiūlys rekomendacijas, atitinkančias jūsų pageidavimus.

Degustacijos – nepamirštamas gurmaniškas nuotykis

Baras garsėja savo išskirtinėmis degustacijomis, kurios pranoksta paprastą gėrimų ragavimą. Kiekvienas renginys kruopščiai suplanuotas, siūlant netikėtus derinius, plečiančius skonių suvokimo ribas. Įsivaizduokite brandintą škotišką viskį iš Islay salyno, garsėjantį dūminiais, jūriniais skoniais, derinant su rūkyta žuvimi – tobulas sūrumos, pikantiškumo ir medienos aromatų balansas. Arba burboną iš Kentukio valstijos, brandintą apdegusiose statinėse, ragaujamą kartu su sūriais brandintais kumpiais ar netgi juoduoju šokoladu – šilti, saldūs poskoniai atsiskleidžia visiškai naujomis spalvomis. Tai ne tik gurmaniškas malonumas, bet ir edukacinė patirtis, ugdanti gebėjimą suvokti subtilius viskio niuansus.

Viskis su išskirtiniu charakteriu

Ambicingas baras neseniai pristatė savo firminį maišytą viskį, atspindintį ne tik aistrą, bet ir meistriškumą. Šio kūrinio skonio profilyje dominuoja švelnios vanilės, džiovintų vaisių ir šildančių prieskonių natos, o bendras pojūtis – minkštas ir apgaubiantis, su maloniai ilgai išliekančiu poskoniu. Čia atsiskleidžia tiek baro savininkų skonis, tiek viso kolektyvo įdirbis, kruopščiai atrenkant aukščiausios klasės statines, išlaikytas skirtingose Škotijos distilerijose. Firminis "King & Mouse" viskis simbolizuoja baro siekį pateikti unikalią ir nepamirštamą patirtį.

Viskio baras „King & Mouse“ įsikūręs vienoje trumpiausių ir siauriausių Vilniaus gatvelių, neoficialiai vadinamoje Viskio gatve. Čia rasite daugiau nei 400 gėrimų kolekciją, reguliarų ir sezoninį kokteilių meniu ir virtuvę, veikiančią iki vėlaus vakaro. Baras „King & Mouse“ – vienintelis baras Lietuvoje, įtrauktas į 500 įdomiausių pasaulio barų gidą „Straight Up“, taip pat įvertintas portalo „TripAdvisor“ garbės alėja (Hall of Fame).

King & Mouse – tai daugiau nei tiesiog baras. Tai vieta, kur viskio pasaulis atsiveria tiek entuziastams, tiek ir norintiems atrasti naujus skonius. Tai erdvė neskubiems pokalbiams, atradimams ir, žinoma, maloniems vakarams gėrimų gurmanams.

Vieta žemėlapyje

Komentarai

Atsiliepimai

Barai