2013 metų vasarą Nidoje duris atvėrė unikalūs masažo namai „Nidos kopos“, spalio viduryje atsidarė ir pačioje Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės. Išskirtiniame gintaro masažo centre daromi masažai ir kitos procedūros, puoselėjancios grožį, sveikatą ir vidinę harmoniją.

Kiekvienas apsilankęs bus pamalonintas salone dirbančių specialistų dėmesiu ir šiluma. Svečiams šiuose masažo namuose atliekamos itin veiksmingi masažai ir procedūros su išskirtinėmis priemonėmis – gintaro pudra, gintaro aliejumi, gintaro smėliu, gintaro balzamu, liepų medumi, juros druska, šiltais gintaro maišeliais, bei įvairūs masažai pagal individualų poreikį.

„Nidos kopose“ atliekami masažai ir kitos malonios kūno procedūros ir suaugusiems, ir įvairaus amžiaus vaikams. Salone dirba tik savo srities profesionalai, žmonės, kuriems Masažas - kur kas daugiau nei tik fizinių judesių atlikimas. Nuolat plėsdami suvokimą, žmogų priimame gerokai plačiau, nei tik kaip fizinį kūną. Būtent todėl, kasdien matome tiek daug laimingų žmonių!

Jaukiai įrengtuose masažo namuose dirba specialistai, stažavęsi įvairiose pasaulio šalyse.  Masažo terapeutai dirbdami derina įvairias masažo technikas, atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus individualumą ir asmeninius poreikius, todėl kiekviena procedūra „Nidos kopose“ yra išskirtinė, įdomi ir skirta tiktai Jums. Kodėl masažai atliekami su gintaru ir jo produktais? Gintaras – tai organinės kilmės mineralas, susidaręs sustingus spygliuočių augalų sakams. Nuo seno žinoma gintaro galia, kurią žmonės išnaudodavo savo sveikatai ir grožiui puoselėti.

Žymės:

Vieta žemėlapyje

SPA

SPA:

Oasis Spa & Gym

rating-star rating-star rating-star rating-star 4.4 iš 5 (421 įvertinimai)
SPA:

Ayurveda SPA Centre Shanti

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.7 iš 5 (239 įvertinimai)
SPA:

East Island Spa Centre

rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 4.6 iš 5 (84 įvertinimai)
SPA:

Azia SPA

rating-star rating-star rating-star rating-star 4.4 iš 5 (178 įvertinimai)