Grįžti į sąrašą
rating-star rating-star rating-star rating-star rating-star 5 iš 5 (13 įvertinimai)

Tai amatų dirbtuvės-gyvasis muziejus, kurios įdomios ir nesant meistrui: eksponuojami darbo įrankiai, dirbiniai, matomas darbo procesas. Dirbtuvės pristato Vilniaus miesto meistrystės istoriją nuo pat pirmųjų Gedimino laiškų, kuriais didysis kunigaikštis kvietė meistrus iš Europos. Tad tai puiki galimybė žmonėms prisiliesti prie tos istorijos ir pasijusti senojo Vilniaus dalimi, išsinešti istorijos dalelę su savimi. Taip pat reprezentuojami baltiški, etnografiniai bei šiuolaikiniai amatai.

Čia rasite šias dirbtuvėles: skiautininkės-tekstilininkės, knygrišių, popieriaus sėmimo ir marmuravimo, verpimo, audimo, krepšių pynėjo, kauladirbio, odininko kapšiaus, stiklo karoliukų ir vitražo, šešėlių teatro.

Taip pat čia organizuojami edukaciniai amatų užsiėmimai ir profesionalūs mokymai, ekskursijos apie amatus bei eksponuojami profesionalių vietos amatininkų ir menininkų rankų darbo gaminiai, kuriuos galima įsigyti ir kurie pristato baltiškojo laikotarpio archeologinių radinių rekonstrukcijas, Vilniaus ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorinius, Lietuvos valstybės etnografinius ir šiandieninius laikus.

Vieta žemėlapyje

Komentarai

Aktyvios pramogos